В Україні запустили виробництво автомобілів нової марки

В Україні на базі однієї із виробничих площ Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС у середу, 28 вересня відкрито складальне виробництво автомобілів DAYUN вантажопідйомністю від 3,5 до 12 тонн (зокрема: 3,5т; 6т; 8т; 10т; 12т), пише MMR.

«Нова сторінка української економічної історії, у якій національне виробництво стає одним з основних пріоритетів, відкрилася у Кременчуці. Разом з тим розпочалася й нова історія Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, адже на підприємстві відбулася визначна подія — вперше з конвеєра вийшов автомобіль марки DAYUN, зібраний на власних виробничих потужностях», – повідомила пресслужба виробника.

Наразі на підприємство прибула перша партія з 50 машинокомплектів (загалом за контрактом буде доставлено 200), які надала компанія DAYUN.

«Збираючи автомобілі вантажопідйомністю від 3,5, до 12 тонн, ми в першу чергу будемо установлювати на їхню базу комунальні надбудови власного виробництва, які користуються популярністю у замовників на ринку України. Це сміттєвози, автовишки, вакуумні, мулососні, каналопромивні автомобілі, аграрні самоскиди тощо», – повідомили представники заводу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело АЛЬФАТЕКС