В Україні з’явилася можливість перевірити “біографію” авто

Як зазначає автопортал MMR, українці отримали можливість перевірити “біографію” авто до покупки через Інтернет. Так, на сторінці Міністерства внутрішніх справ України у соцмережі Facebook повідомили, що наразі сервісні центри МВС мають онлайн-сервіс по перевірці автівок по VIN-коду.

Для отримання потрібної інформації необхідно зайти в електронний кабінет водія та ввести дані для перевірки. Зазначається, що онлайн-сервіс дозволяє дізнатися ретельну “біографію” авто перед покупкою й не хвилюватися за “неприємні несподіванки”. Крім того, можна й розважитися разом з друзями, перевіривши їх машини та знайомих, не виходячи з дому.

В МВС підкреслюють, що при цьому пропонуються як безплатні, так і платні функції, що пов’язані з перевіркою автівок.

Так, безплатно можна дізнатися остання операцію з автівкою, дату останньої реєстрації, її місце, марку, модель, номерний знак, тип й призначення, рік випуску, місткість двигуна, тип палива, колір, кількість сидячих місць, маса без навантаження та повну масу машини.

За додаткову плату можна дізнатися дату першу реєстрації, кількість власників, наявність обтяжень, проходження обов’язкового технічного контролю, наявність обов’язкової страховки, кількість ДТП та особливі відмітки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело MMR

Коментарі
Завантаження...