В Україні вирішили переглянути “листи щастя”

Як повідомляють офіційні представники МВС, “листи щастя” за порушення правил дорожнього руху під наглядом камер автоматичної фіксації будуть приходити тільки тим водіям, які не сплатили штраф в 15-денний термін.

Таке нововведення передбачено в підготовленому МВС новому проєкті закону, який планується найближчим часом зареєструвати у Верховній Раді. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

“Це дозволить скоротити витрати з державного бюджету і, в разі прийняття проєкту закону, лист буде отримувати тільки ту особу, яка не оплатила свій штраф протягом 15 днів”, – зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Антон Геращенко також додав, що найближчим часом у Верховній Раді зареєструють ще один проєкт закону, який дозволить залучати до адміністративної відповідальності за порушення ПДР дипломатів, які зараз користуються недоторканістю. За словами заступника міністра, поліція зараз фіксує випадки, коли представники дипломатичних місій грубо порушують правила дорожнього руху, але не платять штрафи, бо користуються дипломатичним імунітетом.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело mvs.gov.ua