В Україні випустили електрокар за 8000 доларів (фото)

На виставці ComAutoTrans і Автотехсервіс у Києві представили компактні електромобілі українського виробника ТОВ «Електропрайд». Новинки отримали назву Konyk.

Українські електрокари доступні в пасажирській та вантажній версіях. «Електрички» мають невеликі габарити (довжину – 2288 мм, ширину – 1143 мм і висоту – 1557 мм), а їхня максимальна швидкість становить усього 60 км/год.

Залежно від ємності батареї, запас ходу електрокара може становити від 100 до 350 км. Поповнити запас енергії від побутової розетки можна за 6-12 годин, тоді як на станції швидкої зарядки це можна буде зробити в рази швидше – від 1 до 2,5 години.

Коштує вітчизняний електромобіль 224 тисячі гривень (це близько 8000 доларів за актуальним курсом – ред.). За словами розробників, сума амортизації машини на добу (100 км в день) становить всього 24 грн.

У компанії-виробнику повідомили, що електричну модель можна укомплектувати термофургоном, контейнером або рефрижераторним кузовом. Тобто авто буде цікаве тим, хто хоче займатися власною справою.

Нагадаємо, левову частку ринку електрокарів в Україні займають вживані моделі, ввезені з-за кордону.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Автоцентр