В Україні випустили автомобіль потужністю 340 к.с. (фото)

Вітчизняне підприємство «Завод Алеко» виготовило самоскид на базі автомобіля Dongfeng DFH 3330. Автомобіль має кузов типу Half Pipe (півколо) об’ємом 18 куб.м..

Як стало відомо AMPERCAR.com, самоскиди цієї серії комплектуються двигунами Cummins ISL 340.50 (Євро-5) потужністю 340 кінських сил. Даний мотор працює разом з 12-швидкісною трансмісією FAST Gear. Для роботи у важких умовах машину оснастили мостами Dana Axles, паливною апаратурою Bosch та пневматичною системою Wabco.

Dongfeng DFH 3330 оснащений кабіною зі спальним місцем. У списку опцій автомобіля значаться  кондиціонер, аудіо-система USB/MP3 і бортовий комп’ютер з OBD.

Самоскид обладнаний гідравлікою Hyva c ваговим діапазоном 40-70 т. Кузови виготовлені із високоміцної сталі 09Г2С з товщиною листів 6 мм – борти та 8 мм – днище.

Нагадаємо, Dongfeng Trucks – підрозділ корпорації Dongfeng Motor з випуску комерційної техніки (повна назва Dongfeng Commercial Vehicles Co Ltd. (DFCV). Це один з провідних брендів, що випускають вантажні машини в Піднебесній. На українському ринку модельний ряд китайського бренду представлений зерновозами, будівельними самоскидами, тягачами, фургонами і бортовими автомобілями, автобетонозмішувачами, вантажо-пасажирськими автомобілями, окремими шасі та іншою спецтехнікою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...