В Україні відкрився найбільший сервісний центр МВС

Як повідомляє у своєму Twitter міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, у столиці на проспекті Перемоги відчинив свої двері найбільший в Україні сервісний центр МВС.

Новий сервісний центр буде надавати дуже широкий спектр послуг, зокрема, це стосується послуг для автомобілістів. Площа приміщення налічує 2000 квадратних метрів. Центр оснащений новітнім технологічним обладнанням, завдяки якому, співробітники відомства зможуть одночасно обслуговувати десятки клієнтів. Крім того, у новому сервісному центрі МВС подбали про клієнтів з дітьми – там облаштовано ігровий куточок.

“У Києві відкрили найбільший в Україні сервісний центр МВС – понад 1900 кв.м. Новий простір державних послуг (раніше працювало на вул. Туполєва, 19, тепер на просп.Перемоги, 20) надає більше 1000 послуг в день і одночасно обслуговує до 30 клієнтів”, – написав Аваков в Twitter в четвер.

Зазначається, що сучасний термінал для електронної черги видає талони для відвідування на поточний день, що дозволяє скоротити черги. Інформації про черговість вказуються на великому екрані. Для груп населення з фізичними обмеженнями передбачена вся необхідна інфраструктура.

Загальна площа нового сервісного центра МВС становить 3,5 гектара. Крім офісу для обслуговування клієнтів, тут організували автодром для практичних занять та іспитів майбутніх водіїв. Майданчик для експертів й паркування вміщує 600 авто.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело twitter.com