В Україні підрахували кількість електромобілів

Експерти Інституту досліджень авторинку проаналізували статистику реєстрацій автомобілів з електричними силовими установками й визначили кількість таких авто в нашій країні.

Станом на початок 2024 року, за підрахунками Інституту досліджень авторинку, загальний парк автомобільної техніки з електричними двигунами складає 93 936 шт., зареєстрованих в Україні (за винятком знятих з обліку у зв’язку з вибракуванням та вивезенням за кордон): 91 659 легкових, 2 272 вантажних та 5 автобусів.

«Числа підказують, що прихильники електромобілізації через 2 місяці святкуватимуть першу сотню тисяч електромобілів в українському автопарку», – йдеться у повідомленні.

Лідерами на українському внутрішньому ринку електроавто є три марки. Найпотужніша конкуренція розгортається між Nissan, якому вдається утримувати впродовж майже 10 років першість завдяки найдоступнішому й тому наймасовішому електрокару Nissan Leaf, однак його наздоганяє Tesla. Замикає «трійку» лідерів Volkswagen – завдяки наявності електричної версії e-Golf.

Як повідомлялось, у лютому українці придбали понад 6 тисяч нових та вживаних електрокарів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!