В Україні наступного тижня запрацює нова камера фіксації порушень ПДР

З 15 лютого в столиці України почне функціонувати перша відеокамера автофіксації порушень правил дорожнього руху, яка фіксуватиме автівки, що рухаються смугою громадського транспорту. Інші комплекси планують оснастити цією “опцією” найближчим часом.

“Перша камера, яка запрацює в цьому режимі та фіксуватиме правопорушення буде встановлена в Києві на бульварі Дружби Народів, 36. Ця камера буде фіксувати як порушення швидкісного режиму, так і порушення, що стосуються смуги громадського транспорту”, – зазначили в повідомленні Міністерства внутрішніх справ України.

Нагадаємо, що вже вісім місяців в Києві, а також в Київській та Львівській областях працюють близько п’ятдесяти камер автофіксації порушень швидкісного режиму. Як зазначають в Національній поліції, де вони встановлені, кількість порушень зменшилось в три рази. Сумарна цифра штрафів за цей час складає 200 мільйонів гривень.

Треба зазначити, що цього року в Міністерстві внутрішніх справ планується встановити ще 200 таких комплексів у всіх областях України. Найбільше всього – 30 камер – планують встановити у Львівській області. Найменше всього у Луганській області – тільки три комплекси.

Окрім стаціонарних камер побільшає й мобільних, якими користується Національна поліція, так званих “Трукамів”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело my.ua