В Україні можуть повернути «нульове» розмитнення авто для деяких громадян: кому доступно, які умови

В Україні можуть повернути «нульове» розмитнення авто для деяких громадян. У Раді запропонували зменшити фінансове навантаження на українців, які постраждали від війни.

До парламенту внесли законопроект “Про внесення змін до підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України”, зареєстрований за номером №9209.

Якщо парламент ухвалить законопроект, то українці, авто яких було викрадено або знищено під час війни, зможуть отримати пільги.

Якщо авто було викрадено або знищено, громадяни матимуть змогу ввезти нові автомобілі без сплати мит, ПДВ та акцизного збору. При цьому факт угону чи знищення машини потрібно буде підтвердити.

Фізичні та юридичні особи, які втратили свій автомобіль через військові дії, отримають право на пільгове ввезення автомобілів у кількості, що не перевищує кількість втрачених транспортних засобів.

Ті ж громадяни, які були знищені, отримають компенсацію. Для цього потрібно буде мати витяг з реєстру досудових розслідувань та висновок, що засвідчує непоправний стан автомобіля.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!