В Україні дозволили водіям їздити без одного документа: подробиці

Техогляд в Україні зараз обов’язковий, але далеко не для всіх учасників дорожнього руху.

На сьогоднішній день в Україні ціла низка транспортних засобів має проходити обов’язковий технічний контроль (ОТК), або як його називають водії техогляд. Згідно з українськими правилами дорожнього руху, техогляд мають проходити всі, крім водіїв легкових авто категорії “В”. Для тих водіїв, які все ж таки зобов’язані проходити обов’язковий техогляд було скасовано одну важливу деталь.

Так, під час техогляду на автомобілі водіям дозволили не встановлювати в автомобіль радіочастотну мітку (RFID) у правому верхньому кутку лобового скла. Така поблажка діятиме до кінця воєнного стану і через 3 місяці після скасування воєнного стану в Україні, повідомляє “Дніпро оперативний“.

Зазначимо, що раніше така мітка обов’язково встановлювалася на всі транспортні засоби, що проходили техогляд. Крім цього, водіям також дозволили використовувати бланки протоколів перевірки техогляду до повного використання.

При цьому варто зазначити, що ОТК для легкових автомобілів в Україні скасували ще 2011 року і планували повернути 2022-го, але цим планам так і не судилося збутися через російське вторгнення в Україну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!