В Україні дефіцит нових авто – чекати доводиться місяцями

Українці, які хочуть купити нове авто змушені чекати на них близько двох місяців. Головна причина – дефіцит мікрочіпів для виробництва транспортних засобів.

Проблема ця вже давно стала глобальною. Як правило, в автосалонах світу можна придбати лише старі моделі, а нові потрібно замовляти і чекати по кілька місяців. Особливо це стосується таких марок, як Jaguar, Volvo і Land Rover. Зменшився вибір і в салонах, де пропонують Infiniti, Mercedes і Audi.

За словами генерального директора Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олега Назаренка, як довго буде зберігатися така ситуація – невідомо, все залежить від виробників і постачальників.

Тим часом представництва Volkswagen, Nissan і Renault в Україні заявили про відсутність дефіциту основних моделей у салонах. Тоді як в Mercedes-Benz виникли проблеми лише з наявністю деяких моделей.

Нагадаємо, в травні українці купили та зареєстрували майже 8,5 тис нових легкових автомобілів. Це  на 43% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!