В США пройшли випробування першої в світі електричної пожежної машини

Загальна потужність електровантажівки становить 490 кінських сил, а крутний момент – до 50000 Нм. Автомобіль коштує трохи менше ніж 1 млн доларів.

Пожежна служба Тусон в Арізоні провела випробування першої в світі електричної пожежної машини. Автомобіль зі збільшеним запасом ходу був розроблений австрійською компанією Rosenbauer, яка поставляє широкий спектр рятувальних засобів і послуг в більш ніж 100 країн світу.

Транспортний засіб має футуристичний кузов, під яким знаходиться шестициліндровий дизельний двигун. Він же і є генератором для акумуляторної батареї, доступної в двох конфігураціях: 50 кВт⋅год і 100 кВт⋅год. Вантажівка оснащена двома електродвигунами Volvo, розташованими по одному на кожну вісь, і двоступеневою коробкою передач, яка вбудована в кожен двигун.

Інноваційна пожежна машина розвиває в цілому 490 кінських сил і до 50000 Нм крутного моменту, а дизельний двигун вантажівки має потужність 272 кінських сили. Акумулятор підтримує функцію швидкої зарядки. Так, від станції на 150 кВт можна поповнити до 80% запасу енергії всього лише за годину.

Варто відзначити, що представлена вантажівка – це не повністю електричний автомобіль, оскільки в її комплектації є дизельний мотор. На цей час пожежна машина може лише працювати в спеціальному режимі електромобіля і заряду акумулятора для виконання різних операцій.

Вартість інноваційної пожежної машини становить близько одного мільйона доларів. Для порівняння, стандартна пожежна машина коштує близько 700000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...