В США помічений другий прототип вантажівки Tesla Semi

До кінця цього року Ілон Маск (Elon Musk) пообіцяв налагодити випуск магістральних тягачів Tesla Semi, нехай і невеликими партіями. Кількість передсерійних прототипів, що з’являються на дорогах США, почала збільшуватися — тільки з початку лютого очевидці зафіксували перевезення на вантажній платформі двох різних примірників.

Як зазначає Electrek, черговий прототип Tesla Semi був помічений під час перевезення одним з каліфорнійських блогерів. Тягач з вантажною платформою, на якій розмістився сам прототип, рухався на схід, як і попередній. У підсумку він був помічений в Чикаго, тому не можна виключати, що Tesla перевозить нові прототипи не тільки на підприємство в Неваді, де може бути налагоджено їх дрібносерійне виробництво до завершення будівництва окремого підприємства в Техасі. Як зізнався Ілон Маск, основною перешкодою для початку масового виробництва вантажівок є нестача тягових батарей, адже акумуляторних осередків такого тягача потрібно в п’ять разів більше, ніж легковому електромобілю.

Нещодавно Маск також зізнався, що базова версія Tesla Semi отримає тягову батарею ємністю 500 кВт‧год. Для вантажівок будуть потрібні осередки нового типу (4680), які будуть випускатися з середини поточного року. Новий екземпляр тягача демонструє іншу компоновку обладнання за задньою стінкою кабіни, ніж виявлений на початку місяця. У нього інший колір колісних дисків, тому можна з деякою упевненістю говорити, що це вже другий екземпляр Tesla Semi, що потрапляє в об’єктив блогерів з початку поточного місяця.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co