В США покупцям Nissan Titan в якості бонуса дарують сучасний електромобіль Nissan Leaf Plus

Ціна Nissan Leaf Plus стартує з позначки 38270 доларів.

Минулого року продажі пікапів Nissan Titan впали до 26441 одиниці, при цьому компанія знайшла цікавий спосіб збільшити продажі. Як повідомляє Carscoops, покупці Nissan Titan отримують електромобіль Nissan Leaf в подарунок на два роки.

Якщо говорити точніше, то на цьому електромобілі можна буде проїхати до 16000 км або користуватися ним час від часу протягом двох років – і це всього за 99 центів за умови покупки пікапа Nissan Titan.

Всі електромобілі Nissan Leaf, доступні за цією програмою, є Plus-версіями, які оснащені електродвигуном потужністю 215 к.с. і збільшеною акумуляторною батареєю ємністю 62 кВт•год, що дозволяє їм долати відстань до 364 км. Варто додати, що ціна Nissan Leaf Plus стартує з позначки 38270 доларів, так що дворічна оренда за 99 центів – це відмінний варіант.

Але не варто забувати, що для початку необхідно купити Nissan Titan. Найдоступніша версія пікапа в США коштує близько 50 тис. доларів, однак у конкретного американського дилера ціна становить 42242 долари.

Попри зниження продажів Nissan Titan він все одно випереджає Nissan Leaf, продажі якого впали з 12635 машин у 2019 році до 9559 одиниць минулого року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carscoops.com

Коментарі
Завантаження...