В Сеулі стартував міжнародний автосалон

У передмісті Сеула Коян у виставковому комплексі KINTEX сьогодні розпочав свою роботу міжнародний автосалон Seoul Mobility Show 2021. Сьогодні його можуть відвідати лише журналісти, але для широкої публіки він відчинить свої двері вже 26 листопада.

Через коронавірус вже другий рік поспіль ряд великих автомобільних заходів опинилися під загрозою повного зникнення. Однак останні місяці довели, що закордонні вчені навчилися ефективно боротися з коронавірусом, що дало можливість Лос-Анджелесу та Гуанчжоу провести свої заходи. Тепер же в загальну скарбничку автосалонів 2021 можна віднести і захід у Сеулі.

Через зміни у сучасних реаліях організатори вирішили змінити концепцію та назву виставки, яка тепер називається Seoul Mobility Show — замість лише «автомобілів» з’явилося ширше поняття «мобільність». Як пояснили напередодні відкриття Seoul Mobility Show 2021 у прес-службі автосалону, це відображає нові тенденції в цій сфері, включаючи появу літаючих засобів пересування, роботів, безпілотних автомобілів та інше.

У заході 2021 року участь візьмуть близько 100 компаній та організацій, з яких автовиробників представляють лише 10. У ході салону проходить презентація всього 19 новинок автомобілів, включаючи одну світову, п’ять азіатських та 13 корейських.

Загалом, якщо судити із загальної атмосфери нинішнього автосалону, основна ставка тепер робиться саме на електромобілі. «Авто», що літають, а також машини, де можна буде управління повністю довірити автоматиці – це ще майбутнє, але вже дуже і дуже близьке. Так, у Південній Кореї вже з 2025 року збираються впроваджувати сервіс літаючих таксі, а пробний політ, де «підвезли» повітрям групу журналістів, був здійснений у Сеулі близько місяця тому.

Міжнародний автосалон Seoul Mobility Show 2021 буде відкритий для всіх охочих у період з 26 листопада до 5 грудня 2021 року включно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...