В Південній Кореї розроблять повністю автономні машини до 2027 року

Міністерство торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї схвалив 53 проєкти із загальним річним бюджетом 75 мільйонів доларів – проєкти спрямовані на розробку повністю безпілотних автомобілів до 2027 року.

Стверджується, що до дослідницьких проєктів мають намір приєднатися 373 організації та 3500 експертів. За даними південнокорейської влади, бюджет буде затрачено на розробку компонентів для автономних автомобілів, а також систем штучного інтелекту для забезпечення їх роботи.

Раніше країна анонсувала намір витратити до 2027 року на такі розробки майже мільярд доларів (1,09 трильйона вон). До цього моменту країна планує досягти ступеня автономності машин 4 рівня.

За версією міжнародної організації SAE International це справжній автопілот – на відміну від систем другого і третього рівнів, наявних сьогодні на ринку, які вимагають обов’язкової присутності водія за кермом. Хоча безпілотники 4 рівня не є абсолютно автономними, власник може перебувати навіть на задньому сидінні – це не завадить машині досягти пункту призначення в знайомому середовищі.

Додатково в країні мають намір переглянути існуючі правила дорожнього руху з урахуванням участі в трафіку автономних автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело koreatimes.co.kr

Коментарі
Завантаження...