В Mitsubishi пояснили, чому два покоління Outlander будуть продаватися разом

Одночасні продажі нового і старого кросовера — вимушений захід.

Фірма Mitsubishi пояснила, чому два покоління Outlander будуть продаватися разом. Справа в тому, що у нового кросовера поки немає бензоелектричної версії, тому Mitsubishi продовжить випускати Outlander PHEV третього покоління. Старий Outlander залишиться в шоу-румах Mitsubishi в усіх країнах, де продають гібриди.

Представник Mitsubishi підтвердив Roadshow, що гібридна версія нового Outlander знаходиться в розробці, але не уточнив терміни дебюту електрифікованої версії.

За оцінкою видання, японській фірмі буде потрібно приблизно рік, щоб випустити нову бензоелектричну модифікацію, тобто глобальна версія «третього» Outlander встигне відсвяткувати десятирічний ювілей на конвеєрі.

«Четвертий» Outlander технічно уніфікований з Nissan Rogue/X-Trail, так що інженерам Mitsubishi доводиться мати справу з принципово новою архітектурою, і спадкоємності з актуальних Outlander PHEV немає. До того ж в альянсі Renault-Nissan-Mitsubishi «трьом діамантам» довірено розробку гібридних систем, що заряджаються, так що японській фірмі необхідно знайти універсальне рішення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnet.com

Коментарі
Завантаження...