В мережі показали зображення оновленого кросовера Kia Sportage

Оновлений KIA Sportage, представлений минулої осені в якості концептуальної моделі з приставкою Ice, скоро дебютує в товарному варіанті. Перші фото серійного KIA Sportage Ice для ринку Китаю з’явилися в базі місцевого Міністерства промисловості.

В цілому товарна версія Sportage Ice практично повністю повторює однойменний концептуальний кросовер, але є одне «але»: той був показаний в спортивній версії GT Line. Розсекречений серійний варіант відрізняється від неї іншим переднім бампером, ґратами радіатора з вертикальними смужками замість горизонтальних «штрихів», відсутністю яскравих помаранчевих вставок і новим логотипом KIA. Останній, до слова, представили тільки тиждень тому.

Також варто сказати, що після рестайлінгу кросовер трохи збільшиться в розмірах: його довжина збільшиться на 70 мм і складе 4530 мм, а висота в комплектаціях з рейлінгами збільшиться на 5 мм і складе 1700 мм. Ширина і колісна база залишаться без змін — по документах вони становитимуть 1850 і 2640 мм відповідно.

Інтер’єр поки не показаний. Швидше за все, всередині з’явилися інші передня панель і цифрова панель приладів, плюс мультимедійна система з великим сенсорним дисплеєм (у попередника 8-дюймовий планшет). А ще Sportage Ace повинен отримати адаптивний круїз-контроль і комплекс систем безпеки Drive Wise (системи автогальмування, утримання в смузі руху, моніторингу «сліпих» зон і т. д.).

Двигун в документах сертифікаційного органу поки виявлено лише один — бензиновий «атмосферник» об’ємом 2,0 літра потужністю 160 к.с., цей мотор позначений як G4NJ. Про трансмісії інформації поки немає.

У продажу кросовер з новим дизайном з’явиться в травні цього року, випуск налагодять на місцевому заводі СП Kia і Dongfeng, який випускає попередника. Швидше за все, кросовер так і залишиться виключно для китайського ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело asia.nikkei.com