В мережі показали, яким може бути Lucid Air Coupe

Наступною моделлю бренду стане позашляховик Gravity, але що буде далі?

Компанія Lucid вийшла на електромобільний ринок із седаном Air, який відразу ж завоював серця автолюбителів своїм преміальним оснащенням та великим запасом ходу.

Як тільки Lucid успішно наростить виробництво Air, увага компанії перейде на електричний позашляховик Gravity, який, якщо все піде за планом, повинен дебютувати в 2023 році і надійти в продаж роком пізніше. Він буде заснований на тій же платформі Lucid Electric Advanced Platform (скорочено LEAP) і запропонує більш просторий салон, універсальний кузов і трохи більше позашляхових можливостей, ніж седан.

Але як бути тим покупцям, які хотіли б придбати Lucid, але їм не потрібний практичний салон чи навіть чотири двері? Все вірно, на базі Air можна створити стильне купе, яке в елегантності могло б поборотися з Rolls-Royce Wraith. На нашому рендері добре видно, що модель отримала дещо інші пропорції, оскільки багажник був укорочений. Пророблено і передок, у нього трохи змінилися розміри. Ну, і зрозуміло тут дві двері замість чотирьох.

Не чекайте, що Lucid зробить щось схоже. Про плани компанії майже нічого не відомо. Але майже напевно можна сказати, що позашляховик Gravity може стати флагманською моделлю для бренду. Втім, Lucid явно варто звернути увагу на конкурентів з Fisker, які працюють над стильним кабріолетом Ronin.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело insideevs.com