В Китаї знайшли величезний цвинтар машин: тисячі автомобілів, включаючи нові, гниють у відкритому полі

Нещодавно з’явилися відомості, що китайські автовиробники переробляють електромобілі, щоб отримати державні субсидії та збільшити продажі. Автомобільний експерт із Шанхаю Марк Рейнфорд вивчив раніше виявлений китайський цвинтар електромобілів і з’ясував, чому вони знаходяться посеред поля.

Початкові заяви були засновані на кадрах з безпілотника, зроблених неподалік Ханчжоу в провінції Чжецзян, якими поділився Вінстон Стерцель у YouTube. Він стверджував, що понад 10 тисяч моделей Neta V гнили в полі. Але розслідування Рейнфорда показало, що в полі було припарковано лише 146 автомобілів Neta V, а інші були іншими моделями.

Більше того, автомобілі виявилися не новими. У них помічені неоригінальні чохли для сидінь, килимки для підлоги і різні речі. На кузовах машин видно сліди експлуатації. Основна частина – це BAIC BJEV EC3, невеликий електричний хетчбек, який переважно використовується в сервісах каршерингу.

З’ясувалося, що більшість автомобілів належала одній з місцевих каршерингових компаній, яка нещодавно розорилася. При цьому більшість електромобілів є бюджетними моделями з невеликим запасом ходу.

У дальньому кінці цвинтаря електромобілів припарковано кілька моделей Toyota, Hyundai, Geely та Dongfeng Peugeot-Citroen. Багато з цих моделей незареєстровані та нові. Можливо, вони чекають на доставку або покупку, як заявив автор відео.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело youtube.com