В Китаї представили оновлений кросовер Haval M6 Plus

Новинка з’явиться на ринку Китаю.

Нагадаємо, що кросовер Haval M6 був представлений на китайському ринку в 2017 році. Він був побудований на базі моделі Haval H6 першого покоління. Тепер же компанія підготувала оновлення для M6, забезпечивши його назву приставкою Plus.

Так, Haval M6 Plus отримав повністю оновлену передню частину зі світлодіодними фарами. У задній частині машини з’явилися підретушовані ліхтарі із загальною перемичкою. Також змінилася форма задніх бокових вікон і зник ефект «ширяючого» даху у вигляді вставок чорного кольору.

Салон нового Haval M6 Plus також змінився на краще, хоча в ньому і залишилися аналогові прилади і мінімальний набір надмірностей. При цьому в інтер’єрі кросовера з’явилася нова передня панель, включаючи монументальну центральну консоль і збільшений дисплей мультимедіа. Також інженери додали моделі електропривід «ручника» з кнопкою замість стандартного важеля.

Під капотом Haval M6 Plus змін не відбулося. Кросовер, як і його попередник, оснащується безальтернативним 1,5-літровим турбо-агрегатом, який видає 150 кінських сил. У парі з ним може працювати як 6-швидкісна “механіка”, так і 7-ступенева роботизована трансмісія. Привід пропонується тільки передній. У Китаї новинка з’явиться вже в січні 2021 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com