В компанії Honda підтвердили дебют електричного кросовера в 2024 році

Паркетник Prologue буде побудований на базі нової американської архітектури General Motors Ultium.

Компанія Honda підтвердила, чутки про можливий дебют електричного кросовера Prologue в 2024 році. Причому в перший же рік компанія розраховує реалізувати близько 70 тисяч автомобілів.

Це буде перший електромобіль побудований на американській платформі Ultium, причому фахівці General Motors безпосередньо беруть участь в розробці, проєктуючи рухову установку. Японці відповідають за налаштування шасі та кузов з інтер’єром. Разом з Prologue, ці ж компоненти приміряє на себе перспективний кросовер преміального суббренда Acura, чия назва поки залишається загадкою.

На старті продажів електричний паркетник запропонують тільки в США, а якщо точніше, то в Техасі, Каліфорнії і Флориді, після чого він з’явиться в останніх штатах. Таке рішення пояснюється більш дружнім ставленням до автомобілів на альтернативних джерелах енергії в цих регіонах, більш того, там найкраще розвинена зарядна інфраструктура.

Судячи з усього, співробітництво з GM виявиться недовгим, вже незабаром після дебюту моделей на базі архітектури Ultium, Honda представить свою власну електричну платформу, яка замінить американську. При цьому, японці шукають нового партнера для спільних розробок в сфері електричного транспорту, про що заявив генеральний директор компанії в минулому липні.

Нагадаємо, бренд має намір до 2030 року реалізовувати до 40 відсотків електромобілів від загального числа проданих машин. У керівництві марки впевнені, що до 2040 року зможуть повністю електрифікувати свій модельний ряд.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...