В Каліфорнії помічений варіант Tesla Model S Plaid з висувним спойлером на кришці багажника

Тривалий вивід на ринок оновленої версії Tesla Model S супроводжується цікавою інтригою – компанія готує варіант електромобіля Plaid, який буде прискорюватися до 100 км/год приблизно за дві секунди. Передбачається, що саме ця версія Tesla Model S недавно була помічена на гоночній трасі з цікавою конструктивною особливістю у вигляді спойлера.

Гоночна траса Лагуна Сека в Каліфорнії є улюбленим місцем тестування компанією Tesla своїх електромобілів. Раніше вже зазначалося, що виробник тестував на ній прототип Tesla Model S Plaid+ з трьома електромоторами, попутно встановивши рекорд траси в півтори хвилини на круг. Ресурс The Kilowatts зі сторінок Twitter заявляє про те, що схожий прототип повернувся на гоночну трасу, і на фотографії в профіль можна розгледіти висувний спойлер на кришці багажника.

Даний елемент покликаний покращувати аеродинаміку електромобіля на високих швидкостях, при русі в «цивільних» режимах спойлер залишатиметься ледь помітним. Складно сказати, чи збережеться цей елемент на серійних варіантах тестованого електромобіля. Tesla взагалі не проти поекспериментувати з динамічними характеристиками своїх машин – для моделі Roadster другого покоління, яка просто зобов’язана бути швидшою від Tesla Model S Plaid+, Ілон Маск (Elon Musk) анонсував застосування реактивних сопел, які надавали б машині додаткове прискорення за допомогою струменів стисненого повітря, а також допомагали б заходити в круті віражі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co