В Hyundai розповіли, через що масово спалахували електрокари

Фірма Hyundai назвала причину масового спалаху електрокарів Kona Electric. Автовиробник поділився висновками комісії Міністерства транспорту Південної Кореї, яка встановила — пожежі сталися через проблеми з акумуляторними батареями LG Chem.

Експерти MOLIT (Південнокорейське міністерство, яке регулює земельні, майнові, інфраструктурні та транспортні питання) у власному розслідуванні дійшли висновку, що причиною самозагоряння став загнутий анодний язичок на тяговій батареї.

Мінтранс встановив, що через виробничий дефект контакти літій-іонного акумулятора замикалися, що при певних умовах могло спричинити пожежу. Комісія підкреслила: всі браковані батареї випущені на фабриці LG Chem в китайському Нанкіні.

Представники постачальника батарей LG Chem свою провину не визнають і заявляють, що поки не знайомі з офіційними результатами комісії MOLIT. Виробник акумуляторів наполягає, що в ході численних тестів осередків проблему відтворити не вдалося, а самозаймання кросоверів — наслідок некоректної роботи софту, розробленого Hyundai для швидкої зарядки.

Оскільки Hyundai прийняв рішення замінити тягові батареї на всіх електромобілях, що потрапляють в групу ризику, сторонам доведеться вкласти в масштабну відкличну кампанію близько одного мільярда доларів.

Відносини між Hyundai і LG Chem зіпсовані: нові електромобілі південнокорейського концерну будуть використовувати акумулятори інших постачальників – SK Innovation і CATL.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...