В Англії згоріла дотла колекція з 70 рідкісних суперкарів

У минулий вівторок, 15 грудня, в результаті пожежі, що виникла в одному з маєтків в графстві Чешир (Англія), вогнем була повністю знищена колекція з 70 екземплярів рідкісних суперкарів, створених німецькими, британськими, італійськими та іншими «іменитими» компаніями-виробниками.

За даними британських засобів масової інформації, пожежа швидко розповсюдилася на великій площі, тому для його локалізації довелося залучати спецтранспорт і шість нарядів робочих рятувальної служби. Через кілька годин вогонь пожежникам вдалося приборкати, однак це не допомогло врятувати жодного примірника з дійсно значної колекції суперкарів.

На сьогоднішній день детальної інформації про інцидент немає, але повідомляється, що серед згорілих дотла рідкісних автомобілів були моделі від Ferrari, Porsche, Lamborgchini і інших не менш відомих світових брендів. Вартість найдорожчого авто із зібрання варіюється в районі 4-х млн доларів.

Сума збитку від пожежі поки не розголошується, але і так ясно, що обчислюються збитки від втрати рідкісних колекційних екземплярів цифрою з багатьма нулями. Причина загоряння ще не з’ясована, але передбачається, що це може бути не замикання або інший «природний» фактор, а навмисний підпал.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!