Українцям спростили перевірку вживаних авто – VIN-коди виклали у відкритий доступ

В Єдиному державному порталі відкритих даних з’явилася у вільному доступі інформація про VIN-коди автомобілів. Тепер усі охочі можуть перевірити, чи законно транспортний засіб перебуває в Україні та яка у нього історія.

Як стало відомо AMPERCAR.com, наразі у базі міністерства внутрішніх справ містяться дані про VIN-коди більше 800 тисяч транспортних засобів. Він-код являє собою набір із 17 цифр і містить інформацію про виробника, характеристики машини та рік її виробництва.

VIN-коду – це ключовий параметр при перевірці авто. За його допомогою можна ідентифікувати кожний транспортний засіб. Для українців цей показник корисний і тим, що дозволяє дізнатися дату розмитнення та кількість попередніх власників авто.

За даними Мінцифри, база даних автомобілів – найпопулярніша на Єдиному порталі відкритих даних: її переглянули майже півмільйона разів із серпня 2018 року.

Нагадаємо, продавці вживаних авто доволі часто приховують VIN-код машини. Вони роблять це для того, аби потенційний покупець не знав про «сюрпризи», які може піднести йому автомобіль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...