Українці масово переходять на старі автівки

Згідно з офіційною статистикою, минулого місяця українці стали купувати більше старих машин – їх показник виріс до 82%. При цьому продажі нових автівок значно скоротилася – майже на 20%.

“В Україні знову зросла частка тих старих машин серед вперше зареєстрованих легкових авто. Так, в січні 2021 року на українські номери перейшли 25,6 тис. іномарок з пробігом, що ввозяться з інших країн. Це в 4,5 раза більше, ніж нових авто, зареєстрованих за той же період”, – повідомляє портал “Укравтопром”.

В результаті імпортовані вживані авто минулого місяця загалом зайняли 82% первинного ринку легкових автомобілів проти 80% роком раніше. Автівки старше 10 років охопили 45% всіх розмитнених та зареєстрованих за перший місяць 2021 року авто з пробігом. Третина реєстрацій вживаних авто припало на машини віком від 6 до 10 років назад та тільки 22% – на відносно молоді автівки, яким не більше 5 років. Зазначається, що найпопулярнішим на ринку імпортного секонд-хенду став французький автомобіль Renault Megane.

За перший місяць цього року власниками Renault Megane стали 1 577 українців. На другій сходинці Volkswagen Passat, на якому зупинили свій вибір 1369 українських автомобілістів. Замикає трійку лідерів Skoda Octavia – їй віддали перевагу 1 287 осіб. Четверта позиція за Volkswagen Golf (1 176 авто), на п’ятому – Ford Focus (986 авто).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ua.today