Українським водіям пропонують “стукати” на порушників ПДР

Минулого року в Україні запустили систему автоматичної відеофіксації порушення правил дорожнього руху. Відеосистема постійно вдосконалюється та розширює свої функції й кількість камер. В МВС України повідомляють, що система вже допомогла знизити кількість порушень ПДР на дорогах. Поліціянти зазначають, що водії знижують швидкість лише в зоні дії, щоб не отримати штраф. Зараз у поліції нові плани – автомобілістам пропонується скаржитися один на одного.

Активісти в Україні створили спеціальну програму та додаток dashcamua, який можна встановити на будь-який смартфон. Зазначається, що за допомогою додатку водії можуть самостійно фіксувати на камеру порушення правил дорожнього руху. На підставі відеозапису, відповідальний водій відправляє заявку в поліцію, де розглядають заявку. В разі, якщо вина недобросовісного водія буде реальною, то йому випишуть штраф відповідно до чинного законодавства.

Автори проєкту впевнені, що їх “додаток” дійсно допоможе поліпшити ситуацію на дорогах України та їздити стане безпечніше. Розробники програми ведуть активні переговори з урядом, зокрема з представниками МВС. Швидше за все, dashcamua стане найближчим часом легітимним додатком.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело life.ukrainianwall.com