Українським водіям готують нову заборону: на яких автомобілях не можна буде їздити

Українські законодавчі органи готові прийняти заходи для боротьби з проблемою шумового забруднення, включаючи можливу заборону на використання автотранспорту без глушників. Цей захід є реакцією на зростаючу тривогу щодо руйнівного рівня шуму, схожого на той, що створюють іранські безпілотники “Шахед”, пише MMR.

Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента, вказує на існуючу прогалину в законодавстві, де поліція поки що не має повноважень накладати санкції на водіїв гучких автотранспортних засобів.

Щоб вирішити цю проблему, розробляється законопроект, який надасть владним органам можливість ефективно контролювати дотримання шумових норм.

Подоляк наголошує на важливості демократичних принципів, де суспільство, що цінує свободу, допускає дії, які не заборонені. Це підкреслює необхідність активної участі законодавців у дискусіях і створенні нормативних актів для зменшення впливу автомобільного шуму. Він виражає надію, що майбутнє законодавство стане ефективним і надійним після його прийняття.

Часові рамки для цієї ініціативи поки що не визначені, але вона активно розглядається.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!