Український нардеп Дубинський розпродає свій автопарк

Як зазначають українські таблоїди, “мама Дубинського більше не любить швидкість”: народний депутат від “Слуги Народу” вимушений розпродати свій автопарк. Швидше за все, санкції Держдепу США почали діяти та політик позбавляється дорогих автівок. Треба зазначити, що елітних автомобілів в колекції депутата вистачає.

Олександр Дубинський вирішив позбутися відразу від декількох своїх автівок та почав активно продавати свій знаменитий автопарк. Визнати машини Олександра було нескладно, адже Mercedes-Benz G55 AMG в зеленій плівці є унікальним для України. Судячи з усього, нардеп вирішив по-швидкому розпродати свої автомобілі незабаром після того, як потрапив під санкції з боку США. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів Євген Шевченко.

Автівки виставлені на продаж у відкритому доступі на досить популярному сервісі з продажу авто в Україні. При цьому на сайті продавця чомусь звуть Василь, але продає він три автівки народного депутата Олександра Дубинського: Cadillac Escalade, Mercedes-Benz G 55 AMG та Honda S2000.

Якщо Дубинському вдасться продати автомобілі за тією ціною, яка вказана на сайті, то йому вдасться виручити близько 110 000 доларів США. “Здається, мама більше не любить “швидкість”, через те, що Дубинський почав продавати свої численні авто, поки їх не заарештували. Санкції в дії, панове”, – прокоментував розпродаж Євген Шевченко у Facebook.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.bigmir