Український автовиробник буде поставляти автомобілі для армії США

Українська компанія «АвтоКрАЗ» уклала трирічний контракт на поставку великовантажної автомобільної техніки та запасних частин для потреб Командування з організації підрядних робіт Армії Сполучених Штатів Америки. Сума угоди поки не розголошується.

Як повідомили у пресслужбі виробника, йдеться про техніку з колісною формулою 4х4, включаючи бортові та безбортові машини. Також американці хочуть купити автоцистерни для транспортування води та палива.

Замовником виступає компанія «US21 Inc.» із штату Вірджинія. Вона регулярно здійснює поставки для уряду, Міністерства оборони та інших державних установ США.

«Ми надзвичайно пишаємося тим, що нашою продукцією ми змогли внести вклад у розвиток програми Армії США стосовно підтримки міжнародної безпеки», – додали представники «АвтоКрАЗу».

Нагадаємо, раніше AMPERCAR.com повідомляв, що фінансова компанія «Фінтакт» викупила за понад 269 мільйонів гривень кредити неплатоспроможних банків «Фінанси і кредит» і Дельта Банку, серед застав по них був і вітчизняний завод АвтоКрАЗ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!