Українських автомобілістів лякають новими штрафами

Депутати Верховної Ради приголомшили українських водіїв новими штрафами, які будуть виписуватися прямо на парковці.

У парламенті України виступили з ініціативою навести порядок на паркувальних місцях, які призначені для водіїв з інвалідністю. Спеціальна ініціативна група народних обранців вже розробила відповідний проєкт закону. Він передбачає покарання для автомобілістів, які паркуються на місцях для інвалідів. При цьому стежити за цим і виписувати штрафи буде не поліція, а інспектори парковок.

Слід зазначити, що деякі безпринципні автомобілісти займають місця для інвалідів. У Верховній Раді вирішили взятися за них всерйоз і відучити від подібної практики.

Так, група депутатів запропонувала нововведення, згідно з яким штрафувати таких автомобілістів зобов’яжуть інспекторів з паркування і тим самим поліція не буде відволікатися на подібного роду правопорушення.

Проєкт закону під порядковим номером 4594 вже зареєстрований в українському парламенті під назвою “Про внесення змін до статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення”.

Згідно з цим документом, передбачається суттєво розширити повноваження інспекторів з паркування. Зараз в їх обов’язки входить розгляд справ про порушення Правил дорожнього руху в частинах 1, 3, 6 ст. 122 та ч.1, 2, 8 ст. 152-1 Кодексу адміністративних правопорушень, де передбачена відповідальність за порушення правил стоянки та зупинки.

У найближчому майбутньому парламентарі мають намір дозволити інспекторам парковок займатися місцями стоянок призначеними для інвалідів або машин, які перевозять таких людей (ч. 5 ст.122 Кодексу адміністративних правопорушень).

Нагадаємо, що наразі цими питаннями займається Національна поліція. Насправді було б логічно звільнити поліцію від розв’язання таких питань, щоб правоохоронці займалися більш серйозними справами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.oboz