Українські воїни захопили унікальну бронемашину росіян

З початку війни в Україні, ЗСУ встигли захопити чимало бронемашин противника, основна частина яких була представлена російськими “Тиграми”. Водночас відносно нещодавно, українські військові захопили рідкісну модифікацію броньовика “Тигр” у командно-штабному варіанті. Про захоплення нової техніки повідомили в оперативному командуванні “Південь”.

Головне завдання даної машини — забезпечити зв’язок між командиром і вищим керівництвом та підрозділами, які підпорядковуються конкретному командиру. Автомобіль може працювати як у розгорнутому положенні під час стоянки, так і під час руху. Сам автомобіль має індекс (КШМ) Р-145БМА, він побудований на базі ГАЗ-233036 СПМ-2 “Тигр”.

Броні цієї машини вистачить, щоб захистити екіпаж від більшості видів стрілецької зброї на сучасній війні, а також вона може захистити екіпаж та апаратуру від уламків артилерійських снарядів. Автомобіль поділено на два відсіки. У відсіку управління знаходиться водій та командир авто, а у командному відсіку знаходиться безпосередньо командир та зв’язківець.

При масі 7,8 тонни автомобіль може розганятися до 125 км/год і проїжджати на одному баку до 1000 кілометрів. Якщо говорити про засоби зв’язку встановлені всередині, то вони здатні забезпечити навіть закритий зв’язок на відстані до 50 км під час руху та до 350 кілометрів у розгорнутому стані під час стоянки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело auto.bigmir.net