Українські водії масово переходять на газ

Через відсутність держрегулювання цін на газ, його закуповують у достатку, а заправлятися ним можна без жодних обмежень.

Згідно з недавніми статистичними даними, роздрібний продаж автогазу на деяких АЗС у травні зріс на 70-80%, про що заявляють самі оператори. Таке зростання спостерігається на тлі першої половини квітня, коли у пріоритеті був бензин та дизель.

Пояснюється таке різке зростання попиту тим, що водії не вибирають між газом чи бензином, а просто заправляються тим паливом, яке є у доступності на конкретній АЗС. З позитивних моментів оператори також відзначають відсутність держрегулювання, що призводить до вільного ціноутворення і дозволяє закуповувати автогаз без страху “прогоріти”.

Незважаючи на загалом позитивну ситуацію, оператори газових АЗС відзначають, що поки вони працюють “з коліс”, тобто привезене паливо практично одразу продають. Ті самі ресурси, які потрапляють на проміжні станції зберігання, довго там не затримуються. Наприклад, одна з мереж АЗС зараз має автогаз у наявності на 75 з 220 станцій мережі.

Зазначимо, що за попередніми оцінками експертів, проблеми з постачанням палива продовжуватимуться в Україні протягом усього травня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net