Українські дилери почали продаж найдоступнішого електромобіля на місцевому ринку

Машина стане найдоступнішим електромобілем на ринку України.

Українські дилери «Ніссан Мотор Україна» оголосили про початок прийняття замовлень на Nissan LEAF, який тепер продається абсолютно офіційно.

Українські клієнти можуть придбати автомобіль з однією-єдиною акумуляторною батареєю, чия ємність складе 40 кВт*год. Запас ходу може досягати 389 кілометрів на ощадному міському режимі, тоді як змішаний не дасть проїхати більше ніж 270 км.

Електромотор один, і його потужність дорівнює 150 кінським силам, при крутному моменті в 320 Нм. Дуже непогані показники дозволяють розганятися до 100 км/год за вельми приємні 7,9 секунди. Максимальна швидкість обмежена і складає 144 кілометри на годину.

Цікаво, що офіційні дилери пропонують українцям досить непогану гарантію на електромобілі, яка складе три роки володіння або 100 тисяч кілометрів пробігу, в залежності від того, що настане раніше. Але найголовніше, що дається 8 річна гарантія на збереження ємності батареї, або ж на 160 тисяч кілометрів пробігу.

Ціни на машини вже оголошені і починаються від 962340 гривень. Однак варто пам’ятати, що на українському ринку подібні електричні машини не обкладаються додатковим податком.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело nissan.ua

Коментарі
Завантаження...