Українська компанія “Богдан Моторс” розробила електричну вантажівку

Гарні новини щодо вітчизняного автопрому. У Луцьку “Автоскладальний завод № 1”, що належить компанії “Богдан Моторс” запатентував багатофункціональну електричну вантажівку. Як повідомляє портал Ukrautoprom, права на промисловий зразок стали дійсними ще наприкінці минулого року – 28 грудня 2020-го.

Зазначається, що багатофункціональна вантажна автівка з електричним двигуном від Луцького підприємства можна вже вважати довершеним та серійним зразком. Новину можна вже починати виготовляти на промислових потужностях.

Електровантажівка від вітчизняного підприємства здатна розвівати швидкість до 80 кілометрів на годину, та має запас ходу без підзарядки акумуляторного блоку до 220 кілометрів при повній допустимій масі авто.

Термін експлуатації тяглових батарей сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, системою відеоконтролю, кондиціонером та водяними опалювачами.

Нагадаємо, що автомобільний завод у Луцьку має досвід складання подібних машин. У 2018 році підприємство виробляло електричну вантажівку для збору та збирання твердих побутових відходів з вулиць європейських міст. Замовником автівок була данська компанія Banke Electromotive.

Крім того, відомі сучасні тролейбуси цього підприємства, які закуповують не тільки в Україні, але й багато європейських міст в Чехії та Польщі. Також підприємство “Автоскладальний завод № 1” випускає кузови для електробусів, що збираються на конвеєрі у Франції.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ukrautoprom