У Зеленського запевнили, що палива в Україні достатньо

Ситуація з чергами на деяких заправках свідчить про інше.

Нещодавно чиновники з Офісу Президента повідомили, що вони роблять все можливе для своєчасного постачання палива в країну в необхідних обсягах. Виходячи із цієї логіки, чиновники стверджують, що дефіциту палива в країні немає.

Відповідною інформацією поділився заступник глави Офісу Президента України Ростислав Шурма.

“Я прошу всіх громадян України зберігати спокій для того, щоб ми могли наповнити усі заправки паливом, створити відповідний запас та бути більш захищеними від дій ворога”, – наголосив чиновник.

Чиновник зазначив, що в країні планують створити додатковий стратегічний запас палива, який неможливо буде розбомбити. Це допоможе гарантувати наявність палива на кілька місяців уперед.

В Офісі Президента також підкреслили, що зараз фактично всю паливну логістику Україна відбудовує з нуля, оскільки після нападу РФ паливо з Росії та Білорусі в Україну не поставляється.

“Обсяги імпорту збільшені у понад п’ять разів порівняно з тим, що було ще півтора місяці тому. На сьогоднішній день, обсяги імпорту фактично відповідають темпам щоденного споживання бензину та дизеля на заправках”, – запевнив чиновник.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net