У Європі продають раритетний український ЛуАЗ за ціною кросовера

Ексклюзивна можливість з’явилася в Німеччині, де рідкісний ЛУАЗ-967 М 1987 року випуску виставлений на продаж за ціною 16 000 євро.

Цей український військовий позашляховик є справжньою перлиною на європейському ринку, оскільки знайти його – складне завдання через його дефіцит. Унікальність цього конкретного ЛУАЗ-967 М полягає в його історії, оскільки він залишився в Німеччині після виведення радянських військ, пише Avtosota.

Ще більше вирізняє цей автомобіль його винятковий стан, незважаючи на 37 років існування, адже на одометрі лише 34 000 км пробігу. Нещодавно позашляховик пройшов серію оновлень, отримавши новий капот, сидіння, колеса та ремінь ГРМ. Крім того, він оснащений ношами, що дозволяє транспортувати поранених.

ЛуАЗ-967 М, також відомий як ТПК (транспортер переднього краю), являє собою військовий варіант українського позашляховика. Ця версія є навіть більш рідкісною, ніж стандартна “Волинянка”, оскільки в період з 1975 по 1989 рік було випущено лише обмежену серію з 7 940 одиниць.

Однією з відмінних рис ЛУАЗ ТПК є центральне розташування водія в кабіні, а з боків продумано встановлені ноші. Крім того, кузов позашляховика має герметичне днище, що робить його справжнім дивом амфібії.

Під капотом ЛуАЗ-967 М працює 0,9-літровий двигун потужністю 40 кінських сил, здатний до повного приводу. З максимальною швидкістю 75 км/год на суші і 3 км/год на воді, цей автомобіль демонструє як потужність, так і універсальність, що робить його чудовим предметом колекціонування для ентузіастів, які шукають рідкісний шматочок автомобільної історії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!