У Японії виробництво автівок обвалилося на 10%

Глобальний дефіцит постачання тайваньських чіпів болюче вдарив по всій японській автомобільній галузі. Минулого місяця внутрішнє виробництво автівок в Японії ще більше знизилося через брак мікросхем. Зазначається, що випуск легковиків провідними японськими автовиробниками впав на 10% в річному численні до приблизно 646 000 одиниць.

Так, компанія Subaru тимчасово призупинила випуск автомобілів на внутрішньому ринку в середині січня 2021 року. Виробництво автівок Honda Motor на внутрішньому ринку знизилася в січні в порівнянні з минулим роком вперше за п’ять місяців, в той час, як Suzuki Motor повідомила про перше падіння щомісячного виробництва машин ще за два місяці до цього.

Найбільший автовиробник Японії Toyota Motor також заявив, що виробництво авто на внутрішньому ринку вперше впало за п’ять місяців в порівнянні з рівнем минулого року. При цьому раніше в компанії заявляли, що на її випуск не вплинув дефіцит напівпровідників.

Днями Toyota відновила роботу на всіх своїх складальних лініях в Японії після того, як була змушена тимчасово закрити половину з них через нестачу компонентів, що була викликана землетрусом 13 лютого на північно-східному узбережжі країни.

Нагадаємо, що минулого місяця Японія також повторно ввела надзвичайний стан, щоб стримати поширення пандемії Covid-19.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...