У Volvo з’являться гігантські проекційні дисплеї нового типу

Венчурний інвестиційний фонд Volvo Cars Tech Fund вклався в ізраїльський стартап Spectralics, який займається оптичними технологіями. Інвестиції дозволять Volvo стати першим автовиробником, який отримає доступ до багатошарового тонкого оптичного індикатора (MLTC). Розробка обіцяє влаштувати революцію у сфері проєкційних дисплеїв за рахунок нового принципу виведення зображення, можливості варіювати розмір поверхні, що покривається, і створення відчуття глибини.

MLTC – новий тип оптичної плівки, призначеної для прозорих поверхонь: вона накладає зображення поверх лобового скла, а не проєктує, як нинішні HUD-дисплеї. Розмір та форма плівки варіативні – її можна нанести як на лобове скло, так і на бічні вікна автомобіля.

MLTC здатна покрити лобове скло від стійки до стійки і виводити на нього необхідну інформацію про швидкість, навігацію та інші дані – наприклад, попереджати про диких тварин на дорозі. У цьому плівка здатна створювати відчуття відстані до віртуальних об’єктів.

“Ми віримо, що у технології Spectralics є потенціал стати стандартною для дисплеїв нового покоління”, – сказав Лі Ма, голова Volvo Cars Tech Fund.

Раніше Volvo заявила, що має намір відмовитися від використання натуральної шкіри в салонах – але поки що це стосується лише електрокарів. Таким чином, шведська компанія хоче знизити вуглецевий слід від виробництва. За планом, до 2025 року у нових Volvo буде 25 відсотків матеріалів, що складаються з переробленої та біологічної сировини.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...