У Великобританії побудують завод з виробництва акумуляторів для електромобілів

За даними групи зеленого лобіювання Transport & Environment, на цей час в Європі заплановано будівництво 38 гігафабрик.

Великобританія веде переговори з шістьма компаніями про будівництво гігафабрик з виробництва акумуляторів для електромобілів. Про це повідомило видання Financial Times з посиланням на людей, обізнаних про переговори.

Список компаній, що беруть участь в переговорах, включає Ford Motor, Nissan Motor, LG і Samsung, а також стартапи Britishvolt і InoBat Auto. Предметом обговорення є вибір місць для можливого розміщення заводів і отримання фінансової підтримки з боку держави.

Як відомо, уряд Великобританії прийняв план, яким передбачена заборона на продаж нових бензинових і дизельних автомобілів до 2030 року, а гібридів – до 2035 року. Очевидно, що місцевим автовиробникам доведеться перейти на випуск електричних моделей.

Представник британського бізнес-департаменту повідомив Financial Times, що уряд «прагне до створення гігафабрик і продовжує тісно співпрацювати з інвесторами і виробниками автомобілів для реалізації планів з масового виробництва акумуляторів у Великобританії».

За даними «зеленої» групи Transport & Environment, на цей час в Європі заплановано будівництво 38 гігафабрик, а в Великобританії поки відомо тільки про проєкт Britishvolt.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...