У Tesla відзвітували про 100-відсоткову переробку старих батарей

У нещодавно опублікованому документі компанія розповіла про свою внутрішню екосистему повторної переробки.

Відомий американський автовиробник Tesla розповів про свої методи переробки акумуляторних батарей. За словами виробника, це стало можливо завдяки унікальній екосистемі повторної переробки.

Ще в 2020 році в Tesla відзначали, що компанія вже навчилася переробляти всі 100 відсотків утилізованих батарей. Тепер же виробник поділився більш докладними даними. Згідно з офіційною інформацією, фахівці Tesla навчилися відновлювати близько 92% вихідних матеріалів, які використовуються в батареях.

Минулого року бренду вдалося переробити 1300 тонн нікелю, 400 тонн міді та 80 тонн кобальту. Всі ці матеріали були знову пущені в оборот, і використовувалися при виробництві нових батарей, таким чином радикально знижуючи потребу Tesla в цих ресурсах.

Педантичне ставлення Tesla до рециклінгу батарей вже давно не новина. Наприклад, Шанхайське і Берлінське відділення бренду мало того, що матимуть власні виробництва акумуляторів, так ще й отримають спеціальні цехи для їх переробки.

Цікаво, що ще в 2019 році колишній співзасновник і технічний директор Джеффрі Страубел покинув Tesla заради того, щоб присвятити себе питання утилізації складних матеріалів. Його нова компанія Redwood Materials розробила свою унікальну технологію і тепер виконує контракти з переробки відходів від батарей Panasonic, що використовуються на автомобілях виробництва заводу Tesla Gigafactory в місті Невада.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...