У Tesla проблеми з берлінським заводом

Автовиробник обурений тим, що влада за 16 місяців не змогли повністю узгодити проєкт заводу, який має запрацювати вже влітку.

Компанія Tesla написала десятисторінкового листа на підтримку судового позову, поданого німецькими екоактивістами з вимогою прискорити зміни в промисловості країни, повідомляє агентство Bloomberg. У ньому влада Німеччини фактично звинувачується в затягуванні процесу узгодження плану будівництва автомобільного заводу Tesla під Берліном.

Підприємство, про яке йде мова, вже практично добудоване і має запрацювати через кілька місяців. Однак для цього необхідно отримати остаточне узгодження проєкту від місцевої влади.

На словах, регіональна та федеральна влада Німеччини завжди обіцяли проєкту підтримку. Однак поки Tesla отримувала від них тільки тимчасові дозволи, які дозволяли будувати завод, але яких для запуску виробництва недостатньо.

У листі Tesla стверджує, що подала заявку на будівництво і відкриття заводу 16 місяців тому, проте досі не отримала навіть офіційної відповіді на питання, коли чекати узгодження або відмови. Метод роботи бюрократичного апарату Німеччини автовиробник прямо називає застарілим.

На свій захист місцева німецька влада відзначила, що у них просто немає повноважень для того, щоб самостійно вирішувати, яке виробництво є екологічно-привабливим, а яке тільки таким здається. Мається на увазі, що проєкт Tesla повинен пройти відповідну експертизу та узгодження і не може бути схвалений вольовим рішенням чиновників.

Завод в передмісті Берліна зможе випускати до 500 тисяч електромобілів на рік. На ньому, зокрема, будуть виробляти популярні кросовери Model Y, які поки в Європі не продаються зовсім.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloombergquint.com

Коментарі
Завантаження...