У світі з’явився ще один гігантський автовиробник – Stellantis

Концерни PSA та FCA офіційно завершили з’єднання. Таким чином, у світі з’явився четвертий за величиною автовиробник під назвою Stellantis. В перший день торгів після злиття акції нової компанії додали у вартості 52 мільярди доларів.

Продукт злиття Fiat Chrysler Automobiles і Peugeot був добре прийнятий європейськими інвесторами в перший день торгів. Акції четвертого за величиною виробника автомобілів у світі виросли на 7,5% після їх запуску на фондових біржах в Мілані та Парижі.

Зазначимо, акції, що котируються в Мілані, почали торгуватися за ціною 12,758 євро з ринковою капіталізацією в 39,2 млрд євро (47,3 млрд доларів), а до полудня угоди в Європі виросли до 13,55 євро за акцію.

Під час віртуального запуску на вебсайті Borsa Italiana генеральний директор Stellantis Карлос Таварес, колишній генеральний директор PSA Group, сказав, що злиття принесе акціонерам також 25 мільярдів євро в найближчі роки через прогнозовану оптимізацію витрат.

«Всі наші співробітники й наші управлінські команди повністю зосереджені на створенні нової філософії, яка закладена в злиття FCA-PSA в концепцію Stellantis», – заявив Карлос Таварес.

Нагадаємо, про план злиття FCA і PSA було офіційно оголошено ще в кінці жовтня 2019 року. Літом минулого року нова структура офіційно отримала назву Stellantis, а в листопаді вже було презентовано логотип Stellantis. У цьому місяці акціонери кожного з концернів офіційно схвалили злиття, де кожна сторона буде володіти 50% капіталу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnbc.com