У США запускають виробництво електричного тягача Freightliner eCascadia із запасом ходу близько 400 км (фото)

Серійний електричний тягач розроблений на базі моделі Cascadia, яка вважається найпопулярнішою в класі автомобілів масою понад 15 тонн.

У Сполучених Штатах уже не перший рік тестують десятки передсерійних зразків електричних тягачів Freightliner eCascadia. При цьому лише недавно стало відомо, що серійне виробництво цих тягачів має стартувати в 2022 році.

Серійний електричний тягач Freightliner eCascadia буде доступний у двох варіантах. Перший, простіший, пропонується з одним електродвигуном потужністю 235 кВт. Також в гамі є і більш потужна модифікація із двома моторами сумарною потужністю 346 кВт.

Те саме стосується і пакетів батарей: для eCascadia їх пропонується відразу три: ємністю 194 кВт·год, 291 кВт·год та 438 кВт·год. Для всіх варіантів передбачається прискорена зарядка, від якої навіть найємніший пакет батарей можна повністю зарядити за 2-6 годин, залежно від продуктивності станції.

Щодо запасу ходу на одному повному заряді батарей, то поки він відомий лише для найпродуктивнішої модифікації – приблизно 370 км. При цьому повна вага автопоїзда може сягати 37 тонн.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!