У США почали дорожчати електрокари: названі причини

Ціни на електромобілі у США, які іноді називають рятівниками автомобільної промисловості, продовжують зростати. Саме вони залишаються однією з головних проблем, що стримують вихід електрокарів на масовий ринок.

Як передає AMPERCAR.com, про це свідчить новий звіт Kelly Blue Book.

Згідно зі звітом, у листопаді 2022 року електромобілі здорожчали на 2% порівняно з жовтнем 2022 року та на 9% порівняно з листопадом 2021 року. Зараз у США вони коштують у середньому 65 041 долар, що робить їх недоступними для середньостатистичного покупця.

Як зазначається у звіті, ціни на електромобілі на даний момент набагато вищі за середні по галузі. Для порівняння, вартість нового автомобіля з класичним ДВЗ у листопаді 2022 року досягла історичного максимуму і зараз становить 48 861 долар. Це означає, що автомобілі з традиційними моторами, навіть незважаючи на зростання цін, як і раніше, набагато доступніші, ніж їхні електричні побратими.

При цьому попит на електромобілі сьогодні є на рекордно високому рівні. Тим часом виробники рапортують про труднощі з виробництвом та поставками через глобальний дефіцит напівпровідників та інших критично важливих комплектуючих.

Нагадаємо, за 11 місяців 2022 року свою першу реєстрацію в Україні пройшли понад 12 тисяч авто на акумуляторних джерелах живлення. Це у 1,5 раза більше, ніж за аналогічний період 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!