На росії цінник на нову Lada майже досяг позначки 40 000 доларів

Можна припустити, що за таку ціну купувати нове дітище російського автопрому мало хто захоче.

За автомобіль Lada Vesta SW у РФ зараз доведеться віддати стільки грошей, як за нову Toyota Camry у топовій комплектації в Україні. До такої ситуації призвело те, що в Росії майже не залишилося автомобільних брендів, які готові працювати з країною терористом, тому цінник на ті “залишки автомобілів”, що є на ринку просто космічні.

Універсал із коробкою типу варіатор – Lada Vesta SW зараз продається за 2 399 000 російських рублів, що у перерахунку становить 39 000 дол за нинішнім курсом. Якщо перевести цю суму в гривні, то вийде приблизно 1,5 мільйона, за які покупець вже зможе купити нову Toyota Camry, причому в топовій комплектації.

У РФ купити нову Camry за ці гроші не вийде, тому що в автосалонах за неї хочуть майже 4 мільйони рублів, що у перерахунку 62 000 доларів. Таким чином, у РФ за ці гроші можна купити лише старий автомобіль представницького класу. Найдешевшу “спрощену” Lada Granta Classic без подушок безпеки, ABS і можливості виїжджати за кордон пропонують всього за 773 тисячі рублів або 12,5 тисяч доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело uamotors