У новому поколінні Nissan Leaf перетворять на стильний купе-кросовер: з’явилися перші подробиці

Немає жодних сумнівів у тому, що саме хетчбек Leaf став поштовхом для Nissan до розширення електрифікованих моделей. Електромобіль залишається напопулярнішою електричною моделлю в лінійці автовиробника з точки зору сукупного продажу і готується до зміни поколінь, яка привнесе в його форм-фактор кардинальні зміни.

Якщо сьогодні існує дві генерації Leaf, які є хетчбеками C-класу, розміром з Mazda3 і Honda Civic, то третє покоління цієї моделі обіцяє перетворення на кросовер, але не простий, а з купеподібним силуетом.

Передбачається, що новинка дебютує приблизно у середині 2025 року. Зовні машина черпатиме натхнення з моделі Ariya, а також концепт-кара Chill Out зразка 2021 року, показаного на зображеннях цієї статті.

Жодних подробиць щодо змін у технічній стороні моделі поки немає, але, швидше за все, порівняно з актуальною, другою за рахунком генерацією хетчбека вони матимуть кардинальний характер.

Джерело стверджує, що машина стане на складальний конвеєр Nissan у Великобританії (завод у Сандерленді). Її продажі розпочнуться ближче до кінця 2025 року або на початку 2026-го.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело TopGear