У Німеччині стартувало виробництво BMW i5

Виробництво BMW i5 офіційно стартувало перед першими поставками наприкінці цього року. Електричний седан виробляється на заводі BMW Group у Дінгольфінгу, який є найбільшим виробничим майданчиком автовиробника у Європі.

Седан середнього розміру BMW i5 знаходиться між BMW i4 та BMW i7 у повністю електричній лінійці BMW. Він буде продаватися разом із ідентичною бензиновою версією 5-Series.

Ціни на BMW i5 в США починаються з 66 800 доларів. Стільки коштує eDrive40 із заднім приводом та розрахунковим запасом ходу до 475 км. eDrive40 має потужність 340 к.с., що дозволяє розганятися від 0 до 96 км/год за 5,7 секунд.

За 84 100 доларів покупці можуть придбати BMW i5 M60, який розвиває потужність 601 к.с. і може розганятися до 100 км/год лише за 3,7 секунди. Розрахунковий запас ходу повнопривідного M60 складає до 412 км.

У i5 реалізовано безліч інноваційних технологій, і всі вони ґрунтуються на новітньому програмному забезпеченні BMW OS 8.5. У салоні встановлений 14,9-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи та 12,3-дюймова цифрова панель приладів. Як і у випадку з Tesla, власники можуть отримати доступ до потокових сервісів і навіть грати у відеоігри на екрані i5, коли вони припарковані.

BMW i5 також доступний з пакетом допомоги водію, який отримав назву Driving Assistance Professional. Система ADAS дозволяє власникам i5 керувати автомобілем без допомоги рук на шосе зі швидкістю до 135 км/год. Автомобіль може змінювати смугу руху та автоматично вмикати поворотники. Внутрішня камера постійно стежить за увагою водія, надсилаючи попередження, якщо він втрачає концентрацію на дорозі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com