У Мережі з’явилося перше відео з новим електричним Porsche Cayenne

Porsche проводить тестування прототипів наступного покоління свого найпродаванішого кросовера Cayenne, і деякі з тестових автомобілів були зафіксовані на камеру.

Раніше були опубліковані фотографії тестового мула, що використовує тимчасовий кузов Macan EV, тоді як останні знімки та відео від Car Spy Media показують прототипи з новим кузовом Cayenne. Дизайн аналогічний Macan EV, але виконаний у більшому масштабі. У деталях, таких як активна аеродинаміка на передньому бампері, також можна ясно побачити подібність.

Схожість з Macan EV не обмежується тільки зовнішнім стилем, тому що обидві моделі будуть використовувати ту саму платформу, в цьому випадку модульну архітектуру PPE від Volkswagen Group, розроблену для преміальних електромобілів. Платформа досить гнучка для створення моделей різних розмірів із низьким та високим кліренсом.

Для Macan EV платформа підтримує батареї ємністю 100 кВт·год та по одному електромотору на кожну вісь. Сукупна потужність для Macan EV зараз досягає 630 к.с. у версії Turbo, але для Cayenne EV, ймовірно, будуть запропоновані ще вищі показники.

Хоча поки не підтверджено, електричний Cayenne може отримати чотиримоторну силову установку. Така система не тільки забезпечить високі потужності, але й швидше та точніше керування вектором крутного моменту. Porsche вже у 2019 році заявила про розробку такої системи.

Анонсуючи Cayenne EV у березні, Porsche повідомила, що ця модель з’явиться після електричної версії 718, яка очікується у 2025 році та використовуватиме платформу, специфічну для спортивних автомобілів. Porsche також підтвердила плани випуску трирядного електричного кросовера, що позиціюється вище Cayenne, який має з’явитися в 2027 році і використовуватиме наступне покоління платформи SSP Sport. Це означає, що поява Cayenne, ймовірно, відбудеться в 2026 році.

Виробництво буде здійснюватися на заводі Volkswagen Group у Братиславі, Словаччина. На цьому підприємстві збирається бензинова версія Cayenne, яка щойно зазнала значного оновлення.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co